Speed dating - rychlé rande

Speed dating, neboli rychlé rande je moderní a zábavná metoda seznamování tváří v tvář. Během jedné seznamovací akce poznáte až 15 nezadaných. Podařilo se Vám někdy seznámit se s tolika singles za tak krátkou dobu?

Zajímá mě víc o rychlém rande >>
Speed dating, neboli rychlé rande je moderní a zábavná metoda seznamování

Nejbližší rychlé rande

CLASSIC - česky mluvící

31.05.2022 19:00 (úterý)

Muži: 38 - 48 | Ženy: 34 - 44
Místo: Art-n-coffee
Adresa: Na Příkopě 24, Praha 1

Sleva pro ženy: cena 590 Kč
Zbývá míst se slevou: 2

Více o speed dating termínu
Rezervovat Cena 690 Kč

Nový speed dating ohlas

30.01. 2022 Zúčastnila jsem se již několika rychlých rande. Zatím se mi sice nepodařilo seznámit, ale kdo nemá například nějaký "zvláštní" požadavek (v mém případě na bezdětnost a i neplánování dětí do budoucna), tak má celkem dobrou šanci se seznámit. Seznamování od Rande Motýl oproti jiným podobným seznamovacím agenturám má tu výhodu, že se zde často sejde větší počet mužů a žen a tudíž je větší šance na seznámení. Při jedné této akci na které jsem byla, dorazilo dokonce 14 mužů a nás žen bylo 13. U konkurence to je bohužel často jen 14-16 lidí. Dále je u této seznamovací agentury výhoda to, že v případě neoznačení žádného protějšku, se dotyčný dál může zúčastnit bezplatně... pokračovat

Speed dating provozujeme již od roku 2009

Někdy to končí i SVATBOU

Ozýváme se Vám, abychom Vám poděkovali za seznamovací akci, na které jsme se díky Vám seznámili. Jsme spolu moc šťastní, 14. září jsme se v letohrádku Hvězda vzali a v bříšku už je malinkaté miminko. :-) Moc Vám děkujeme, že jsme se díky Vám mohli potkat, normálně by se nám to jistě nepodařilo, každý jsme z jiného světa, já psychoterapeutka, manžel IT odborník. Chtěli jsme Vám dát vědět o jednom šťastném konci. :-)

Přejeme Vám krásné podzimní dny a hodně dalších úspěšných seznámení, jako bylo to naše. :-)

Blade a Trinity

Všem novomanželům, kteří se na rychlém rande seznámili - blahopřejeme!

normálně by se nám to jistě nepodařilo, každý jsme z jiného světa