Bratislava Rychlé Rande

16.08. 2013 - Speed dating novinka

Podívejte se na termíny rychlého rande v Bratislavě.

Konečně jsme pro Vás našli slibované místo na rychlé rande v Bratislavě. Rychloseznamovací večery budou pořádány zatím v neděli v Ari Restauraci, v dolních oddělených prostorách. Doufáme, že se budete v prostorách této restaurace cítit příjemně a uvolněně a seznamování metodou rychlého rande se zde stane tradicí.

Prozatím máme naplánované rychlé rande jen pro několik kategorií, a to pro slovensky mluvící kategorie ženy 23 - 33 / muži 27 - 37 a pro anglicky mluvící EXPATS kategorii ženy 23 - 40 / muži 25 - 44. Termíny budou brzy vyvěšeny a budete si moci zarezervovat akci. Zatím se můžete přidat na tyto plánované speed dating akce v Bratislavě na pořadník, pomůžete nám tím lépe odhadnout zájem o rychlé rande v dané věkové kategorii. V budoucnu, pakliže bude o tyto seznamovací služby dostatečný zájem, plánujeme nabídku kategorií rychlého rande rozšířit.

Omlouváme se, že jsou zatím stránky pouze v češtině. Budeme se to snažit co nejdříve napravit, ale zatím doufáme, že čeština bude dostačující.

Zaváděcí ceny na speed dating akce v Bratislavě

Pouze po limitovanou dobu máte šanci se zúčastnit speed dating akcí v Bratislavě za zaváděcí cenu 10 EUR. Cena zahrnuje jeden drink a garanci - když si nikoho nevyberete, máte další speed dating zdarma. Tato nabídka nebude trvat velmi dlouho, proto neváhejte dlouho s rezervací. Jestliže jste si vždy chtěli speed dating vyzkoušet, ale nikdy jste se neodhodlali, tak nyní je ten nejlepší čas.