Dárkové poukazy na rychlé rande

24.11. 2013 - Speed dating tip

Nevíte jaké pořídit dárky k Vánocům nebo k narozeninámpro své blízké nebo kamarády? Tak pokuď jsou nezadaní, můžete jim koupit dárkové poukazy na rychlé rande. Co lepšího dát single kamarádům a kamarádkám než možnost jak se seznámit!? :)

Jak objednat dárkový poukaz na rychlé

Dárkové poukazy na seznamovací akce Před objednáním dárkového poukazu se nejprve podívejte do termínů na ceny u jednotlivých věkových kategorií, do kterých by obdarovaný spadal a podle toho zvolte nejlepší cenu. Dárkový certifikát na speed dating je možné obdržet ještě předtím než uhradíte poplatek. V případě, že chcete dárkový poukaz na poslední chvíli, kontaktuje nás raději i telefonicky. Voucher zasíláme elektronicky a máte možnost si ho sami vytisknout.

Nedoporučujeme pořizovat dárkové poukazy na seznamovací akce pro osoby starší 50 let. Tyto seznamovací večery se konají jen zřídka a je tedy možné, že poukaz zůstane nevyužit.

Dárkové poukazy na speed dating objednáte zde.

Pravidla použití poukazu na speed dating

Dárkový poukaz na rychlé rande má platnost 1 rok a lze ho použít na jakýkoliv seznamovací večer. Při použití na akci vyšší hodnoty je třeba rozdíl v ceně uhradit. Při použití na akci nižší ceny se rozdíl nevrací. Nevyužitý dárkový poukaz nelze směnit za finanční náhradu. Rezervace na speed dating musí být provedena nejpozději v poslední den platnosti poukazu.