Dárkové poukazy na rychlé rande

24.11. 2013 - Speed dating tip

Nevíte jaké pořídit dárky k Vánocům nebo k narozeninám pro své blízké nebo kamarády? Tak pokuď jsou nezadaní, můžete jim koupit dárkové poukazy na rychlé rande. Co lepšího dát single kamarádům a kamarádkám než možnost jak se seznámit!? :)

Jak objednat dárkový poukaz na rychlé rande

Dárkové poukazy na seznamovací akce Před objednáním dárkového poukazu na rychlé rande si prohlédněte nabízené speed dating termíny Praha nebo speed dating termíny Brno a podle toho, do kterých věkových kategorií by obdarovaný spadal, zvolte nejlepší cenu. Dárkový certifikát na speed dating je možné obdržet ještě předtím než uhradíte poplatek. V případě, že chcete dárkový poukaz na poslední chvíli, kontaktuje nás raději i telefonicky. Voucher zasíláme elektronicky a máte možnost si ho sami vytisknout.

Nedoporučujeme pořizovat dárkové poukazy na seznamovací akce pro osoby starší 50 let. Tyto seznamovací večery se konají jen zřídka a je tedy možné, že poukaz zůstane nevyužit.

Dárkové poukazy na speed dating objednáte zde.

Pravidla použití dárkového poukazu na rychlé rande

Dárkový poukaz na rychlé rande má platnost 1 rok a lze ho použít na jakýkoliv seznamovací večer. Při použití na akci vyšší hodnoty je třeba rozdíl v ceně uhradit. Při použití na akci nižší ceny se rozdíl nevrací. Nevyužitý dárkový poukaz nelze směnit za finanční náhradu. Rezervace na speed dating musí být provedena nejpozději v poslední den platnosti poukazu.