Jak funguje rychlorande

Speed dating výhody

  • Speed dating šetří čas i peníze. Speed dating se dá volně přeložit jako rychlorande, rychlé rande, či rychloseznamka, chcete-li, a název již napovídá, že nebudete ztrácet čas. Během jednoho večera se seznámíte se 8 - 14 nezadanými protějšky. Podaří se Vám absolvovat tolik rande za takovou cenu někde jinde? Těžko!
  • speed dating, rychloseznamka, rychlé rande výhody Žádné trapné chvilky na rychlorande. Nemusíte hledat žádné výmluvy jak se předčasně vypařit z nepovedené schůzky. I když Vám zrovna někdo není zvlášť sympatický(á), přibližně 4 - 6 minut, které při rychlém rande s každým účastníkem strávíte, přežijete snadno.
  • Speed dating, rychlorande je vyzkoušené. Funguje úspěšně v mnoha zemích po celém světě.
  • Záruka na rychlorande. Pokud si nikoho nevyberete, tedy odevzdáte čistý skórovací papír, můžete to zkusit znovu a tentokrát máte rychlorande zadarmo.

Jak funguje speed dating (rychlorande)

jak funguje rychlorande, rychlé rande, speed dating Pravidla rychlorande jsou velmi jednoduchá. Skupina nezadaných lidí se sejde v nějaké příjemné kavárně nebo podobném místě. Vyzbrojeni jmenovkou s přezdívkou, kartou na zapisování poznámek a výsledků a svým oslňujícím charakterem, jsou rozděleni do dvojic a jejich první rychlorande začíná.

Přibližně po čtyřech minutách konverzace zazní zvukové znamení, muži se přesunou k další dámě a další čtyřminutové rychlé rande začíná. Dámy vždy zůstávají u svých stolků.

Po absolvování každého rychlorande si účastník zaznamená do své karty jestli by se s tímto člověkem chtěl ješte setkat. Jestliže u Vás dojde ke shodě, to znamená, že člověk kterého jste si vybrali si také vybral Vás, obdržíte na sebe vzájemné kontakty (přezdívku a email).

Pak už vše záleží pouze na Vás, domluvíte si schůzku a můžete se začít poznávat.

Je takové seznámení aktivně (rychlý rande) pro mě?

  • Chcete se seznámit, ale nevíte jak a kde?
  • Zkoušeli jste internetové seznamky, ale zjistili jste, že většina lidí si jen krátí dlouhou chvíli a na schůzku na živo vůbec nepomýšlejí?
  • seznámení aktivně Nebo jste se i s pár lidmi setkali, ale ve skutečnosti byli úplně jiní, než jak se původně zdálo z Vaší korespondence?
  • Jste prostě moc zaneprázdnění na to, abyste trávili hodiny u počítače probíráním stovek profilů na internetových seznamkách a odepisováním na nic neříkající, neosobní emaily?
  • Preferujete seznámení aktivně a naživo před anonymitou internetu?
  • Nechcete jen spoléhat na náhodu, ale být pro-aktivní a seznamovat se aktivně, efektivně a rychle?

Pak speed dating, neboli česky, rychlorande, rychlé rande, rychloseznamka, či také seznámení aktivně je určen právě Vám!