Speed Dating Bratislava

28.05. 2013 - Speed Dating News

Brzy plánujeme rozšířit provozování našich speed dating akcí také do Bratislavy. I v Bratislavě budete mít tedy brzy možnost vyzkoušet si speed dating - moderní, populární a rychlou metodu seznamování tváří v tvář. Momentálně hledáme prostory v Bratislavě vhodné na pořádání speed dating akcí. Jestliže jste obeznámeni s Bratislavskými bary, restauracemi a kavárnami, neváhejte a zašlete nám nějaké tipy na příhodné místo pro speed dating. První člověk, který navrhne místo na speed dating v Bratislavě, kde se pak také budou speed dating akce konat, se bude moci zúčastnit všech speed dating akcí v Bratislavě ZDARMA!

Mimo speed dating akcí pro slovensky mluvící plánujeme v Bratislavě také akce pro anglicky mluvící. Ať již máte zájem o seznámení s cizinci nebo se slovensky mluvícími, můžete se již nyní zaregistrovat na našich stránkách jako nový uživatel. Jakmile budeme znát konkrétní datum konání speed dating akcí v Bratislavě, budete první, kdo se o tom dozví a budete se moci zúčastnit za zaváděcí cenu.

Speed dating místo by mělo splňovat určité podmínky:

  • Privátní salónek, kde by se speed dating akce daly pořádat bez rušení normálního restauračního provozu
  • Alespoň 15 malých stolků (1 stoleček pro jeden pár)
  • Příjemné, útulné místo na úrovni

Rychlé rande je skvělá možnost jak se Vaše restaurace, kavárna nebo bar může zviditelnit a je to reklama zadarmo. V neposlední řadě představuje speed dating další příjem a může přivést do Vašeho zařízení novou klientelu.