Seznamovací akce pro nezadané v roce 2017

10.1. 2017 - Speed dating novinka

Změny v rande naživo v roce 2017

Nový rok to je příležitost pro novou zkušenost, nové seznámení, novou lásku, nový začátek. Chápeme, že každý má jiný rozvrh a proto Vám nyní nabízíme akce pro nezadané v Praze začínající jak ve 20 hodin, tak v 19 hodin. Doufáme, že to zlepší Váš výběr a usnadní tak seznamování. Seznamovací akce pro nezadané v Brně zatím začínají vždy v 19 hodin.

Další změna, která určitě potěší ženy, jsou seznamovací akce pro nezadané ZDARMA v Praze i Brně. Vzhledem k vysokému zájmu mladých mužů o seznamování naživo, jsme se rozhodli umožnit účast ženám v nejmladších seznamovacích kategorií bez poplatku. Je třeba uhradit zálohu, aby se na seznamovací akci nehlásily mrtvé duše. Pokud se však seznamky naživo zúčastníte, bude Vám záloha, do 3 dnů od konání, vrácena zpět na účet. I přesto, že máte rande naživo zdarma, stále si ho užijete s uvítacím nápojem v ruce. :)

Seznamovací akce naživo pro ženy ZDARMA

  • Muži: 22 - 30 | Ženy: 18 - 27 - česky mluvící nezadaní Praha, Brno
  • Muži: 23 - 30 | Ženy: 20 - 27 - anglicky mluvící nezadaní Praha, Brno

Ovšem možnost seznámit se zadarmo nebude trvat věčně, využijte proto příležitosti dokud trvá. Stačí zarezervovat si speed dating termín.

Seznamovací akce pro nezadané Praha
Seznamovací akce pro nezadané Brno

Změny na webových stránkách

Již před koncem roku jsme naše stránky vylepšily tak, aby byly dobře čitelné a použitelné i na mobilu nebo tabletu, bez toho abyste museli stránku zvětšovat a zmenšovat. Naše webové stránky mají nyní responsivní design. Můžete si snadno a rychle rezervovat seznamovací akci nebo ci číst ohlasy ať už jste kdekoliv. Doufáme, že to zlepší Váš uživatelský dojem a zajistit si rande bude o to jednodušší.

Nově si také můžete na webu zkontrolovat stav Vašich speed dating rezervací. Uvidíte tam i platební detaily, takže i kdyby se Vám rezervační email ztratil ve spamu, stačí se podívat do svého účtu (vpravo nahoře, na mobilu panáček uprostřed). Vaše Rezervace